עדכון שבועי – 18.12.17‎

עדכון שבועי – 18.12.17‎

אהלן כולן,

להלן מייל העדכון השבועי של הפעילות הסטודנטיאלית נגד הגירוש. מוזמנות להגיב, להעיר, להעלות רעיונות ולהתגייס ככל יכולתכן.

ראשית כל, ביום חמישי העלנו בשעה טובה את עמוד הפייסבוק של המאבק! זהו עמוד מאוחד למאבק בכל מוסדות הלימוד, בו אנחנו מפרסים חומרים מקוריים וממנו יעלו האיוונטים לאירועים בקמפוסים השונים.
לינק לעמוד: https://www.facebook.com/Otsrim.et.Hagerush/.
נשמח מאד מאד לעזרתכן בהפצת העמוד החדש בעמודי הפייסבוק של הארגונים! אם בשיתוף של העמוד עצמו או של אחד הפוסטים שעלו עד כה. ובנוסף, נשמח אם תוכלו להגדיר את העמוד כעמוד מקושר לעמודים שלכם.
עוד בענייני פייסבוק, בימים הקרובים נצא עם קמפיין האשטאג תחת הכותרת #לאעוצמיםעיניים #עוצריםאתהגירוש. אם יש לכן קשר עם אושיות פייסבוק או אנשים שירצו לעזור לנו להפיץ את הקמפיין, נשמח לקישורים.

רק להזכיר כי התכנון הוא להוציא אל הפועל שבוע העלאת מודעות ומאבק בקמפוסים השונים, אשר יחל ביום ראשון הקרוב ה24.12 ויכלול הפגנה מקבילה בקמפוסים ביום רביעי ה27.12. אנחנו שמחים לעדכן כי להתארגנויות הקיימות באוניברסיטאות (העברית, תל אביב, חיפה ובן גוריון) הצטרפו התארגנויות במכללות רופין, אורנים וסמינר הקיבוצים. מאז עליית העמוד אנחנו ממשיכים לקבל פניות, ומקווים שיקומו התארגנויות גם בקמפוסים נוספים. אם ביכולתכן להציע סיוע למי מההתארגנויות- בשליחת דוברים שלכן, בקישור עם דוברים מהקהילה או בכל אופן אחר, נשמח אם תצרו איתנו קשר.

בנוסף, שתיים מההפגנות הסטודנטיאליות ב27 לחודש יתקיימו מחוץ לקמפוסים, מה שאומר שניתן יהיה להצטרף גם מי שאינם סטודנטים. נשמח מאד שתגיעו, תעבירו למתנדבות, תפיצו (במייל ולכשיעלה האיוונט בפייסבוק בקרוב) ותתמכו. פרטי ההפגנות:
תל אביב: יום רביעי ה27.12 בשעה 12:00 בכיכר אנטין (הכניסה לאוניברסיטה).
באר שבע: יום רביעי ה27.12 בשעה 13:30 ליד שער סורוקה של האוניברסיטה.

חשוב להגיד שהחשיפה שאנחנו מקבלים עקב עליית העמוד גדולה משציפינו. אנחנו מקבלים לא מעט הודעות תמיכה ואנשים רבים פונים אלינו בשאלה כיצד ניתן להתגייס ולעזור.
התכנון שלנו הוא להמשיך ולהרחיב את פעילותנו לאחר השבוע באוניברסיטאות, ונשמח מאד לכל הצעה או עזרה שנוכל לקבל.

שיהיה שבוע עשייה מוצלח לכולנו.