עדכון שבועי – 01.01.18‎

עדכון שבועי – 01.01.18‎

שלום לכולן,

אנחנו לאחר שבוע הפעילות באוניברסיטאות, וזהו זמן מצוין לסכם את הפעילות שלנו עד כה ולהציג מה הלאה.

אז ככה: בשבוע האחרון התקיימו פעילויות בעצימות משתנה ב7 מוסדות לימוד ברחבי הארץ – התקיימו הרצאות, פאנלים, שיחות עם חברי הקהילה, הקרנות סרטים, מיצגים, הסברה אינטנסיבית ועוד ועוד. רבים מהאירועים התקיימו בשיתוף פעולה עם נציגים מן הארגונים השונים, ועל כך אנחנו מודים לכן מאד ומקווים שנוכל להמשיך את שיתוף הפעולה המוצלח.
ביום רביעי שעבר אף התקיימו הפגנות נגד הגירוש באוניברסיטאות תל אביב, חיפה, בן גוריון והעברית בהשתתפות מאות אנשים.

השבוע האחרון היה רק הספתח לפעילות הציבורית שאנחנו מתכננים להמשך. השלב הבא מבחינתנו יהיה לצאת מהאוניברסיטאות ולהבנות ארגון פעילים ומעגלי פעילות אזוריים, אשר יוציאו לפועל פעילויות ומחאות שונות נגד הגירוש המתקרב. נעדכן כמובן בהמשך לגבי ההתקדמות.

מעבר לכך, רצינו לעדכן כי הפצנו אתמול עצומה אינטרנטית נגד הגירוש. העצומה מופצת באמצעות פלטפורמת ANU, וכך מגיעה באופן אוטומוטי לשרים וחברי כנסת רלוונטיים.
נשמח מאד לעזרתכן בהפצת העצומה, הן בתוך הארגונים ובעיקר בפייסבוק.
להלן קישור לעצומה: http://anu.org.il/campsite/4475.
וקישור לפוסט שניתן לשתף: https://www.facebook.com/Otsrim.et.Hagerush/videos/154763911833101/.

כמו כן, נעדכן גם כי ביום שלישי הבא (ה9.1) בשעה 18:00 אנו יוצאים לפעילות בדרום תל אביב בהובלת בית אחותי, כוח לקהילה וספריית לוינסקי ובשיתוף עומדים ביחד. במסגרת הפעילות נצא למבצע תליית שלטים במרפסות בשכונות השונות תחת הכותרת "תושבי דרום תל אביב נגד הגירוש". המחאה הינה הראשונה בסדרת פעולות של תושבי דרום תל אביב הקוראים לאיחוד מאבקם של הפליטים, התושבים הוותיקים (נפגעי הג'נטריפיקציה) ותושבי אבו כביר, גבעת עמל ושכונת הארגזים שסכנת פינוי מרחפת מעל ראשם.
נשמח מאד לעזרתכן בהפצה בתוך הארגונים, הן לטובת הצטרפות פעילים לחלוקה והן לרישום פעילים תושבי השכונות שיסכימו לתלות את השלטים מחוץ לביתם. בימים הקרובים נשלח לכולן את האיוונט של האירוע, ופרטים לגבי ההרשמה לתליית שלטים.

כרגיל אנחנו פה לרעיונות, שאלות והצעות לשיתופי פעולה.

עוצרים את הגירוש!